Предлагаю работу

Fierari, Zidari şi Dulgheri - Germania

В избранное Пожаловаться
1800 EUR
  • 1894 USD
  • 30884 RUP
  • 36000 MDL
Zarabotka.md
Молдова, Кишинев 31.07.2021 Просмотров: 230
Angajator din Germania angajează în câmpul muncii specialiști zidari, dulgheri și fierari.

Salariul mediu oferit - 1800 €.

Responsabilități:
- Asamblarea cofrajelor, satoarne beton cu bena;
- Montarea elementelor prefabricate;
- Executarea armaturei și a bordajului;
- Asamblarea armaturilor pentru elemente prefabricate simple.

Cerințe:
- Pașaport biometric;
- Stare fizică bună.

Oferim:
- Angajare legală;
- Cazare și transport asigurat;
- Asigurare Medicală.

Numărul locurilor disponibile - 10 (bărbați).

Nu rata șansa ta, contactează-ne acum la numarul 022-992-922.

#Germania, lucru, lucru peste hotare, lucru Germania, hai la munca, caut de lucru, zarabotka, specialisti, dulgher, fierar, cofraj, beton, armatura, salariu, bonusuri, premii, job, munca, delucru, europa, biometric, haicunoi, bani, euro, cazare, transport, asigurare, germania, minister, punctualitate.

Характеристики и свойства

Место работы
за рубежом
Образование
среднее
Стаж
до 2-х лет
График работы
полный день