Предлагаю работу

Germania - Uzina de piese pentru tractoare

В избранное Пожаловаться
1400 EUR
  • 1473 USD
  • 24021 RUP
  • 28000 MDL
Zarabotka.md
Молдова, Кишинев 15.08.2021 Просмотров: 318
Angajator din Germania angajează personal necalificat la uzina de producere piese pentru camioane și tractoare.

Salariul mediu oferit 1400 €.

Responsabilități:
- Suspendarea pieselor auto pentru vopsire;
- Ambalarea pieselor;
- Controlul calității.

Cerințe:
- Pașaport European;

Facilități:
- Angajare legală;
- Asigurare medicală;
- Bonusuri;
- Transport și cazare asigurată.

Numărul locurilor disponibile - 7 bărbați!

Sună acum și rezervă un loc de muncă bine plătit 022-992-992.

#Europa, Germania, lucru, hai la munca, caut de lucru, zarabotka, uzina, tractoare, camioane, salariu, premii, job, munca, delucru, bonusuri, pasaport european, haicunoi, bani, euro, cazare, transport, asigurare, minister, punctualitate, responsabilitate, angajare legala.

Характеристики и свойства

Место работы
за рубежом
Образование
среднее
Стаж
без опыта работы
График работы
полный день