Предлагаю работу

Muncitori la uzina de televizoare. POLONIA

В избранное Пожаловаться
700 EUR
  • 736 USD
  • 12010 RUP
  • 14000 MDL
consultant
Молдова 06.09.2020 Просмотров: 284
Muncitori necalificați/calificați la uzina de producere și asamblare a TELEVIZOARELOR. Angajarea este în baza contractului de muncă LEGAL.
În atribuțiile de serviciul intră:
- Asamblarea televizoarelor;
- Verificarea calității;
- Împachetarea și depozitarea produsului finit.

Facilități acordate:
-Cazare/transport asigurat;
-Salariu stabil;
-Contract de muncă;
-Bonusuri lunare.

Sună și bronează-ți un loc la numărul: 067432239

#lucru, cerinte, beneficii, salariu motivant, legal, Polonia, contract, necalificat/calificat, carne, alimentatie, pasari, munca activa, dezmembrarea materiei prime, contract de munca, premii, grafic fexibil, pe ture, transport garantat, cazare garantata, salariu atractiv, bonusuri, punctualitate, seriozitate, calitate, fabrica, siguranta, constructie, sera,agricultura ,depozite, fabrici.

Характеристики и свойства

Место работы
за рубежом
Образование
среднее
Стаж
без опыта работы
График работы
полный день