Предлагаю работу

Polonia - Fabrica de prelucrare a peștelui

В избранное Пожаловаться
700 EUR
  • 736 USD
  • 12010 RUP
  • 14000 MDL
Zarabotka.md
Молдова 14.08.2021 Просмотров: 241
Angajator din Polonia angajează muncitori necalificați în cadrul uzinei de prelucrare a peștelui.

Salariul mediu oferit - 700 €.

Responsabilități:
- Prelucrarea peștelui;
- Ambalarea produselor în pungi;
- Așezarea pe transportoare speciale a produselor;
- Muncitori la linia de producție.

Cerinte față de candidați:
- Stare fizică bună;
- Pașaport Biometric valabil 1 an.

Facilități:
- Angajare legală;
- Asigurare medicală;
- Cazare gratuită;
- Transport asigurat;
- Bonus la salariu pentru orele suplimentare.

Locuri disponibile - 20 (femei, bărbați, cupluri).

Hai cu noi la Zarabotka! Contactează-ne acum la numărul 022-992-922

#Europa, Zarabotka, Polonia, lucru, job, munca, hai la munca, salariu, bonus, asigurare, transport, cazare, fabrica de peste, pasaport biometric, contract, salariu stabil, premii, bani, euro, punctualitate, responsabilitate, minister, muncitori, angajare, legal, peste hotare, strainatate.

Характеристики и свойства

Место работы
за рубежом
Образование
среднее
Стаж
без опыта работы
График работы
полный день