Предлагаю работу

Strungari (Токарь) în Germania

В избранное Пожаловаться
1200 EUR
  • 1263 USD
  • 20589 RUP
  • 24000 MDL
FirmaNR.1
Молдова, Кишинев 06.03.2020 Просмотров: 384
Atribuțiile de serviciu presupun :
- pregătirea locului de muncă în vederea prelucrării prin așchiere pe mașini de strunjit ;
- pregătirea și verificarea echipamentelor de lucru din dotare ;
- reglarea vitezelor de avans transversal și longitudinal ;
- executarea lucrărilor de prelucrare prin: așchiere, găurire, frezare și polizare ;
- prelucrarea cu mașina pieselor de diferite forme și mărimi, aducandu-le la dimensiunile, acuratețea și finisajul de suprafață specificate .

- Salariu : de la 1200 Euro / Netto ;
- Tip pașaport : UE ;
- Vârsta : 20-50 ani ;
- Experiența : nu este obligatorie , dar va constitui un avantaj ;
- Program : 8-10 ore /zi ;
- Cazare : Asigurată de Angajator ;
- Transport : Asigurat de Angajator d ela locul de trai spre locul de muncă .

Detalii și programări la nr.de tel. 067-17-91-03
Vă rugăm să ne lăsați un mesaj în formularul de mai jos și vom reveni cu un apel în cel mai apropiat timp!

Характеристики и свойства

Место работы
за рубежом
Образование
среднее
График работы
полный день